Pre ľudí, ktorí chcú od života viac...

Jednoduché vychytávky produktivity, ktoré môžeš použiť už zajtra, zvýšiť si príjem o 3000 € a namiesto 12 hodín robiť len 5 

Ahoj, volám sa Tomáš Bugáň a dnes sa s tebou chcem podeliť o niečo, čo som objavil počas niekoľkých posledných mesiacov, čo spolupracujem s Adamom Debnárom na dennej báze. 

Umožnilo mi to hneď prvý mesiac zarobiť vo vlastnej firme takmer o 1000€ viac, bez toho, aby som prijal nového zamestnanca alebo pracoval viac. 

Okrem toho som prestal pracovať cez víkendy, a tak som sa mohol naplno venovať svojej priateľke Aďke a nášmu malému mopslíkovi. 

Nebolo to však vždy také ružové...

​Možno aj ty práve riešiš niečo podobné. Nestíhaš, nemáš čas, únavy je čoraz viac a peniažkov nepribúda? U mňa to vyzeralo asi takto:

Pracoval nespočetné množstvo hodín denne a pravidelne aj cez víkendy. Mal som plnú hlavu práce, neustále som bol unavený a nič som nestíhal. 

Dokonca som musel začať obmedzovať aj šport, ktorý je súčasťou môjho života od kedy si pamätám.

Najhoršie bolo, že napriek veľkému úsiliu som sa nemal lepšie ani po finančnej stránke. 

Začal som hľadať možnosti ako stíhať viac veci a mať sa lepšie.

Našiel som množstvo návodov a rád - 100ky článkov, 10ky kníh a kurzov. Bolo ich také obrovské množstvo, že som sa v nich strácal.

Nevedel som čo kedy spraviť, ktorú techniku si vybrať a aplikovať do praxe.

Zmena neprichádzala a stále som nepoznal odpoveď na otázku:

Ako všetko stíhať, obmedziť stres, mať sa lepšie a zarábať viac?

Odpoveď som zistil, až keď sa mi po dlhšej dobe ozval Adam Debnár s menšou zákazkou pre jeho firmu...

Adama poznám už niekoľko rokov a vždy som obdivoval, koľko toho stíha.

Pritom víkendy oddychuje a často si môže dopriať aj predĺžený víkend, bez toho, aby jeho aktivity nejako utrpeli. 

Ukázal mi niekoľko jednoduchých trikov, ktoré som ľahko aplikoval do svojho pracovného režimu, a výsledky sa dostavili veľmi rýchlo.

Okrem lepšej finančnej situácie, ktorú som spomínal vyššie, a času na rodinu, mám oveľa viac energie a stíham všetko, čo chcem.

Okrem toho dnes vďaka radám od Adama dokážem:

 • Vyriešiť 50 emailov v priebehu 15 minút.
 • Napísať kvalitný email do newslettra do 15 minút, alebo menej.
 • Nájsť akýkoľvek súbor, dokument alebo poznámku v priebehu 10 sekúnd.
 • A mnoho ďalšieho...

Môžem hrdo povedať, že mi to zmenilo život. Doslova.

"Adam, o tomto sa musí dozvedieť čo najviac ľudí"

Uvedomil som si dôležitú vec - toto by sa rozhodne malo dozvedieť čo najviac ľudí. A tak vznikol projekt Pán času a ebook Umenie produktivity.

Toto o ňom hovoria ľudia, ktorí dnes už vedia, ako byť produktívnejší:

John Doe UI/UX Designer

“Stihol som za neuveriteľne krátky čas dokončiť množstvo zákaziek”

“Vďaka tomuto ebooku od Adama Debnára sa mi podarilo skončiť s prokrastináciou a vďaka využívaniu pár techník som stihol za neuveriteľne krátky čas dokončiť množstvo zákaziek, aby som mohol ísť na dovolenku a oddychovať. Určite odporúčam každému. Ďakujem chalani. (Pripájam foto z dovolenky)

Peter Kanda
-Video producent - Kanda Production

“Mám iba jedno tlačítko, ktorým hocičo uložím na svoje miesto a vždy to tam nájdem...”

“Volakedy som bola veľmi zle zorganizovaná, čo sa týka počítača a dokumentov, článkov, obrázkov a videí v ňom. Stále som niečo hľadala.

Zistila som, že technika, ktorú Adam Debnár a Tomáš Bugaň vo svojom ebooku popisujú super funguje. Ukladanie všetkých potrebných vecí do softwaru tzv. produktívnej pomôcky je brutálny nápad.

Mám iba jedno tlačítko, ktorým hocičo uložím na svoje miesto a vždy to tam nájdem. Verím, že aj vy po prečítaní ebooku Umenie produktivity a aplikovaní jednoduchých princípov už nebudete nikdy nič hladať!

Ivon Skula
- Režisérka a herečka
John Doe UI/UX Designer
John Doe UI/UX Designer

“Technika - Hladké rána a Pokojné večere ti môžu naozaj zmeniť život.”

Sám na sebe viem, aké to bolo keď som v minulosti vstal z postele. Pozrel v strese na budík a rýchlo sa otrepal. Záchod, kúpelňa, niečo som hodil na seba a vybehol von na zástavku. Po ceste som si kúpil "zdravé forneti" a deň plný stresu mohol začať.

Technika - Hladké rána a Pokojné večere ti môžu naozaj zmeniť život. Ráno sa cítim svieži a pripravený na deň. Mám pokojnú myseľ a mám pocit, že mám všetko pod kontrolou. Je to absolútne iná kvalita života.

Odporúčam zaradiť tieto techniky do života každému, kto čelí zhonu a stresu, v ktorom väčšina z nás žije. Ďakujem Adamovi a Tomášovi za šírenie výborných myšlienok a zlepšovákov

Peter Akáč
- Vzťahy a obchod - Partners Group

Chcel by si podobné výsledky aj ty?

Predstav si nasledujúci scenár:

Zbavil by si sa svojho preťaženia z práce.

Vedel by si zľahka prechádzať svojím zoznamom úloh.

Dosiahol by si bez námahy všetky svoje každodenné ciele.

Mal by si dostatok času na svoju rodinu a veci ktoré ťa bavia.

Dokázal by si:

 • Vybavovať emaily rýchlo a efektívne
 • Mať perfektný prehľad o stretnutiach a naplánovaných úlohách
 • Vytvoriť si rannú rutinu, ktorá ti zabezpečí nepriestrelnú  silu vôle na celý deň
 • Vytvoriť si večerný rituál, vďaka ktorému bez problémov hlboko zaspíš a dobiješ si baterky
 • Poraziť prokrastináciu raz a navždy a vystreliť svoju produktivitu na novú úroveň
 • Dokázať riešiť problémy ľavou zadnou
 • Mať perfektne zorganizované pracovné prostredie
 • Nájsť akýkoľvek súbor do 5 sekúnd
 • Pracovať 5 hodín a stihnúť všetko, čo dnes stíhaš za 8-12 hodín

Zmenil by sa tvoj život, ak by si ovládal vyššie spomínané veci?

Najefektívnejšie tipy, techniky a stratégie zabalené do jedného balíka?

Vďaka podrobnému štúdiu odborníkov v oblasti produktivity ako David Allen, Stephen Covey, Benjamin Franklin a vysoko postavených manažérov z TOP 500 firiem sveta, sme odhalili 4% techník, trikov a tipov, ktoré im prinášajú maximálne výsledky za minimum času.

Pri analýzach sme použili systémové myšlienkové procesy a metodiku vylepšovania systémov, aby sme zistili, čo ich skutočne robí takými produktívnymi.

​Následne sme tieto informácie otestovali v praxi my a naši klienti, aby sme overili ich funkčnosť.

Postupy a výsledky sme starostlivo spísali do podrobného plánu, ktorý môže použiť ktokoľvek, aby už dnes dokázal pracovať menej a stihol toho viac.

Toto nie je príručka, ktorú keď si prečítaš, musíš o nej stále premýšľať. Prináša konkrétne, jednoduché a akčné kroky, podľa ktorých môžete okamžite konať a vidieť veľmi rýchle výsledky.

Čo ťa čaká na 111 stranách ebooku Umenie produktivity?

 1. Majster Kalendára: Tvoj kalendár ti bude slúžiť tak, akoby si mal svoju vlastnú asistentku. Na stretnutie budeš vždy včas pripravený a nebudeš mať žiadne stresy.
 2. Majster Emailu: Získaš nový emailový systém, ktorým desiatky emailov vyriešiš do 2 minút. Namiesto 1 hodiny odpovedania na emaily ti bude stačiť 30 minút.
 3. Hladké Rána: Získaš súbor ranných činností, ktoré ťa pripravia na hladký priebeh celého dňa. Tieto činnosti ti nastavia mozog tak, aby si sa lepšie sústredil počas celého dňa.
 4. Pokojný Večer: Súbor večerných činností, ktoré ťa urobia pokojným a pripravia na hlboký spánok, s ktorým získaš plno energie do ďalšieho dňa.
 5. Drvič Prokrastinácie: Naučíš sa jednoduché techniky, s ktorými sa práca, ktorú nemáš rád a stále odkladáš, stane radosťou.
 6. Mód Superhrdinu: Súbor 3 techník, ktoré ti pomôžu urobiť kus roboty na tvojom najväčšom projekte. Každý deň pocítiš, že napreduješ a že smeruješ za svojimi cieľmi.
 7. Rýchly Riešič Problémov: Staneš sa veľmi rýchly a spoľahlivý. V očiach svojich kolegov budeš človek, ktorý má na všetko odpoveď. Pri riešení akéhokoľvek problému sa napojíš na svoj vlastný informačný systém, v ktorom vieš nájsť pomocnú informáciu do 10 sekúnd.
 8. Zen Organizovanosť: Získaš jednoduchý systém na správu priečinkov a dokumentov, s ktorým je radosť pracovať. Vždy máš všetko poruke a je to na svojom mieste. Dokumenty nájdeš vtedy, keď ich potrebuješ.    a ďaleko viac...

Mám tu na stole pre teba 3 000 €.

Máš možnosť si peniaze vziať a nechať, pretože ti ich chce niekto darovať...

A nielen raz. Ale odteraz každý mesiac a vždy viac.

Máš na výber: vezmeš si ich, alebo sa otočíš a odídeš.

Najmenej o 3 000 eur. Záleží to od toho, koľko techník z knihy Umenie Produktivity do svojho života aplikuješ. Takto dokáže narásť tvoj ročný príjem, ak aplikuješ len jednu techniku, ako to urobil Michal Pataky vo videu vyššie. Ak denne dokončíš za ten istý čas len o 30 % viac úloh, tak sa k takémuto výsledku priblížiš.

 Ako viem, že to bude 3 000 €? 3 000 € je 30 % z priemeru ročného zárobku väčšiny slovenských podnikateľov. Ak zarábaš 20 000 € ročne, môžeš získať 6 000 €. 30 % sme určili na základe praxe našich klientov, ako je napríklad aj Michal Pataky.

Aplikovať tento jeden systém trvá asi 30 minút. A nestojí ťa to ani 100 €. Získať 3 000 eur za takýchto podmienok je celkom výhodný obchod.

Ale toto je pri tom najhoršom možnom scenáry, ak by si aplikoval len jednu techniku.

V Umení Produktivity ťa čaká ďalších 9 techník, ktoré tvoju efektivitu, produktivitu a zisky dokážu dostať​ na úroveň profesionálnych podnikateľov. 

Tento rok je rok, kedy môžeš zažiť jeden z najproduktívnejších rokov života.

Okrem toho

ti ku knihe pribaľujeme BONUS zadarmo, Revolučne Jednoduchý Systém Plánovania:

BONUS ZADARMO  72 € 

Revolučne jednoduchý systém ti navyše pomôže ujasniť si priority a dokončiť denný plán na 85-100 %. Každý jeden deň budeš zaspávať s pocitom, že si urobil všetko, čo si v daný deň urobiť mohol na ceste za tvojimi cieľmi. 

Možno si teraz hovoríš: "Ok, ale čo ma to bude stáť?"

Chcem sa ťa spýtať jednu otázku.

Koľko by si bol ochotný zaplatiť, ak by si vedel, že máš možnosť:

 • Stať sa vďaka tomuto ebooku produktívnym na celý život? 
 • Zbaviť sa svojho preťaženia z práce?
 • Už prvý mesiac si investíciu vrátiť späť, tak ako sa vrátila mne v podobe takmer 1000€?
 • Pracovať menej a mať lepšie výsledky?
 • Mať dostatok času na svoju rodinu a veci ktoré ťa bavia?
 • Dosiahol by si bez námahy všetky svoje každodenné ciele?
 • zvýšiť si ročný príjem o 3000 a viac

Dokázal by si:

 • Vybavovať emaily rýchlo a efektívne
 • Mať perfektný prehľad o stretnutiach a naplánovaných úlohách
 • Vytvoriť si rannú rutinu, ktorá ti zabezpečí nepriestrelnú  silu vôle na celý deň
 • Vytvoriť si večerný rituál, vďaka ktorému bez problémov hlboko zaspíš a dobiješ si baterky
 • Poraziť prokrastináciu raz a navždy a vystreliť svoju produktivitu na novú úroveň
 • Dokázať riešiť problémy ľavou zadnou
 • Mať perfektne zorganizované pracovné prostredie
 • Nájsť akýkoľvek súbor do 5 sekúnd
 • Pracovať 5 hodín a stihnúť všetko, čo dnes stíhaš za 8-12 hodín

Vnímaš tú hodnotu?

​Ak by si chcel absolvovať týchto 9 modulov na rôznych školeniach, alebo vo vzdelávacej inštitúcii, bez problémov by si tam nechal viac ako 500€. Nehovoriac o tom, že by si tam musel dochádzať, čo by si vyžiadalo ďalšie náklady. Toľko si však od teba nevypýtame.

​Nevypýtame si od teba ani 250€, čo je bežná cena za 2 hodiny konzultácii u rôznych koučov, či konzultantov.

Nevypýtame si od teba ani 100€, pričom sme strávili desiatky hodín štúdiom, analýzami a testovaním obrovského množstva techník produktivity z rôznych kníh a kurzov.

Dnes si nevypýtame od teba dokonca ani  48€. Je to cena, za ktorú bežne predávame tento produkt.

Časovo-obmedzená ponuka

​Aby si už dnes mohol pracovať menej a zarábať viac, tak môžeš získať  Umenie produktivity + Jednoduchý systém plánovania za jednorázovú investíciu: 

48 € - Umenie Produktivity   + 72€ Revolučne Jednoduchý systém plánovania

dnes všetko len za 24 €

+bonus

zadarmo​

Vaše údaje sú v bezpečí

Bezpečná platba

60 dňová 100% Garancia vrátenia peňazí

Ak vstúpite do tréningu „Umenie Produktivity“ a zistíte, že to nie je pre Vás, alebo do 60 dní neuvidíte rozdiel vo vašej produktivite, vrátime vám peniaze. Bez zbytočných otázok.